ROBART LAZER TEKNOLOJİLERİ

Endüstriyel Lazer Makina Satış ve Servis

Neden KYLO Fiber Metal Kesim Lazeri

Fiber Lazer gücü 1 kw, dan 40 kw ya kadar farklı güç ve ölçülerdeki  fiber lazer kesme makineleri, farklı endüstrilerdeki ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.
Kaliteli düşünür, yaptığımız ürünü önce kendimiz beğenir, kaliteli iş yaparız.

FİBER LAZER

Ekonomik Seri Açık Tabla Fiber Lazer

Kylo Açık kasa Fiber lazer kesme makinesi,ince metal kesme, paslanmaz çelik, karbon çeliği, alüminyum levha, alaşım, titanyum, pirinç, bakır için özel olarak üretilmiştir …
1 Kw dan 4 kw ya kadar…

İncele

FİBER LAZER

Profosyonel Seri Kapalı Kasa Fiber Lazer

Kylo Kapalı kasa Fiber lazer kesme makinesi,kalın metal kesme, paslanmaz çelik, karbon çeliği, alüminyum levha, alaşım, titanyum, pirinç, bakır için özel olarak üretilmiştir …
4 Kw dan 30 Kw ya kadar

İncele

FİBER LAZER

Boru ve Profil Kesim Fiber             Lazer

Boru ve Profil lazer kesim makinesi sadece metal plakaları değil aynı zamanda metal boruları da kesebilir. Birçok kullanımı vardır ve yerden %50’den fazla tasarruf sağlayabilir,  üretkenliği etkili bir şekilde artırır.
1-2-3-4 Kw

İncele

Açık Kasa Boru Kesimli Fiber Lazer

Kylo Açık kasa boru kesimli Fiber lazer kesme makinesi,ince metal kesme, paslanmaz çelik, karbon çeliği, alüminyum levha, alaşım, titanyum, pirinç, bakır için özel olarak üretilmiştir …
1 Kw dan 4 kw ya kadar…


İncele
cnc lazer makinesi

Kapalı  Kasa Boru Kesimli Fiber Lazer

Kylo Kapalı kasa Fiber lazer kesme makinesi,kalın metal kesme, paslanmaz çelik, karbon çeliği, alüminyum levha, alaşım, titanyum, pirinç, bakır için özel olarak üretilmiştir…
4 Kw dan 30 Kw ya kadar


İncele
laser welding

Fiber Lazer Kaynak Makinası

Dünyanın en hafif ve en küçük elde taşınan lazer kaynak makinesidir. Besleme kablosu, makineyi depolamak veya taşımak için daha kompakt hale getirmek üzere kablo makarasına yerleştirilebilir…

1-2-3 Kw


İncele
KYLO FİBER METAL KESİM LAZERİ

KYLO FİBER LAZER AVANTAJLARI

KYLO Fiber Lazer Metal Kesim Makineleri’nin  avantajları, yüksek hassasiyet,  yüksek üretim hızı sağlaması, çok çeşitli metal malzemeleri kesmek için uygun bir fiber lazer olmasıdır.Müşterilerimiz varlık nedenimizdir, onlara memnuniyet garantisi sunarız.Onlara katma değerli ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlarız.

KULLANIM ÇEŞİTLİLİĞİ

KYLO Fiber Lazer Kesim Makinesi çeşitli kalınlıklarda metal kesmek ve şekillendirmek için kullanılabilir.

SAĞLAM VE DAYANIKLI

Zorlu endüstriyel koşullar ve ağır iş yükleri altında dahi kullanıcı üretim taleplerini karşılamak için üretilmiştir.

BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
ÜRETİM ADET FAZLALIĞI

KYLO Fiber Lazer Kesim Makinesi’ne sahip olmak, üretim kapasitenizi artırır.

DESTEK

Üretici firma olmanın vermiş olduğu avantajla bol yedek parça ve satış sonrası kaliteli hizmet

KYLO FİBER LAZER

İhtiyacınız olan
doğru fiber lazer makinasını nasıl
belirleyeceksiniz.

İhtiyaçlarınız için doğru makineyi seçerken, özelliklerini bildiğinizden emin olmanız gerekir. Ne tür bir metal keseceksiniz? Kesmeniz gereken metalin kalınlığı nasıl? Makinenizin ne kadar güçlü olması gerekiyor?İhtiyaçlarınız için doğru makineyi seçerken, özelliklerini bildiğinizden emin olmanız gerekir. Ne tür bir metal keseceksiniz? Kesmeniz gereken metalin kalınlığı nasıl? Makinenizin ne kadar güçlü olması gerekiyor?

BİLGİ İÇİN ARAYINIZ

BOYUT

Üretim ölçüleriniz ne olacak.Büyük makinayamı yoksa küçük makinayamı ihtiyacınız var.İş yeriniz makina ölçülerine uygunmu,özel işlerinize ne kadar uygun.

 learn more

GÜÇ

Makinenizin lazer rezonatör gücü nedir? Çok güçlü bir makineye mi ihtiyacınız var? İhtiyaçlarınız nelerdir? Genellikle daha fazla güç, daha kalın ve daha hızlı kesim yapacağınız anlamına gelir.

 learn more

FİYAT

Yüksek kaliteli bir makinayı marka olduğu için yüksek paralarmı ödemek istersiniz yoksa aynı kalitede üretim yapan KYLO lazerden  daha uygun fiyata  almak istemezmisiniz.

 learn more

DESTEK

Makinenizde bir sorunla karşılaştığınızda gerekli desteği nasıl bulacaksınız? Yedek parça bulmak ne kadar kolay? Satış sonrası hizmetler neler?

 learn more

Kylo Lazer Teknolojileri

Kylo Lazer Teknolojileri  Fiber Lazer Makineleri sektöründe, kalite ve ileri teknolojiyi kullanıcılarla buluşturan, müşterilerine  değer verip çözümler sunan,  yasalara ve insana saygılı bir kurumdur.

Kylo Fiber Lazer Teknolojileri

İhtiyacınızı biliyoruz ve sizler için Kaliteli,Güçlü ve Teknolojik makinalar üretiyooruz.

Kylo Fiber Lazer Teknolojileri

Sizlere vermiş olduğumuz her makinanın arkasında durarak müşterilerine güven veririz.

Kylo Fiber Lazer Teknolojileri

Nerede olursanız olun stoklu yedek parça ve hızlı servis ile daima yanınızdayız.

Kylo Fiber Lazer Teknolojileri

Kylo lazerden makina alarak Geniş Kylo ailesine katılmış olursunuz.

Kylo Fiber Lazer Teknolojileri

Kylo lazer markalı makinanızı  yıllar sonra bile yüksek değerden satabilirsiniz.

Kylo Fiber Lazer Teknolojileri

Kylo lazerden aldığınız makinayı yıllarca sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

KYLO FİBER LAZER TEKNOLOJİLERİ

Dünya standartları kalitesinde yüksek teknoloji ürünlerle donatılmış Fiber lazerlerimiz, ihtiyaçlarınıza net çözümler sunar. Bu makineler; elektronik üretiminde, otomotiv ve havacılık endüstrisinde kullanılabilir. Bunun yanı sıra birçok farklı metal türünü de kesebilir.

METAL KESİM

Plaka Kesim Uygulamalar

Bugün, iş metal kesmeye gelince, aslında işleyebileceğiniz 100’den fazla farklı metal türü var. Hangi sektörde olduğunuza bağlı olarak, muhtemelen lazerle kesmeniz gereken en az bir veya daha fazla metal türüne sahipsiniz.


boru kesim lazeri

Boru ve Profil Kesim Uygulamalar

Farklı boy ve çaptaki malzemeler için farklı serilerFarklı boy ve çaptaki malzemeler için farklı seriler


fiber kaynak makinası

Fiber Lazer Kaynak Uygulamalar

Yumuşak çelik, paslanmaz, alüminyum, pirinç ve bakır kesimlerinde kullanılan makinelerimiz, çeşitli endüstrilerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Temiz kesimler ve hassas yüzeyler sağlar.


Kylo Lazer Kesim Makineleri farklı sektörlerde kullanılır ve birden fazla uygulamaya sahiptir.

Dünya standartları kalitesinde yüksek teknoloji ürünlerle donatılmış Fiber lazerlerimiz, ihtiyaçlarınıza net çözümler sunar. Bu makineler; elektronik üretiminde, otomotiv ve havacılık endüstrisinde kullanılabilir. Bunun yanı sıra birçok farklı metal türünü de kesebilir.Yumuşak çelik, paslanmaz, alüminyum, pirinç ve bakır kesimlerinde kullanılan makinelerimiz, çeşitli endüstrilerin vazgeçilmez bir parçasıdır. Temiz kesimler ve hassas yüzeyler sağlar.

Kylo Fiber Lazer Blog

Kylo Lazer olarak dayanıklı, esnek ve müşteriye özel makineler üretiyoruz.
Fiber lazer ile ilgili en çok sorulan soru ve cevapları blogumzdan takip edebilirsin

robart lazer referans

Ahşap lazer kesim

Ahşap lazer kesim Ahşap lazer kesim, bir Robart lazer kesim makinesi kullanılarak ahşap malzemelerin kesilmesi veya şekillendirilmesi işlemidir. Lazer kesim, yüksek yoğunluklu bir lazer ışını kullanarak malzemeyi keser veya işler.[…]

Read more
Mayıs 3, 2023 0
robart lazer 2.el

Lazer Kesim Makinesi Fiyatları

Lazer Kesim Makinesi Fiyatları Bugün piyasada birbirinden farklı fiyat seçenekleri bulunmaktadır. Eğer uygun fiyatlı çözümleri ve kolay ödeme seçenekleri düşünmek istiyorsanız, Robart Lazer  farkını burada ayrıcalıklı bir yere koymak gerekiyor.[…]

Read more
Mayıs 24, 2019 0
robart lazer fiyatları

En Uygun Co2 Lazer Teknolojisinin Seçimi

Geçtiğimiz yıllarda lazer kesme makinalarında fiber lazer, linear sürücüler gibi yenilikler kullanılmaya başlandı. Bu gelişmeler pek çok tartışmayı da beraberinde getirdi. Hangisi en iyi?, Hangisi daha hızlı? ya da hangisi[…]

Read more
Mayıs 7, 2019 0