Robart lazer kesim makinası modelleri

Robart lazer kesim makinası modelleri

Nisan 26, 2019 lazer kesim makinası ayarları lazer kesim makinası çizim programı Lazer Kesim Makinası Fiyatları Lazer Kesim Makinası Haberleri 0
robart lazer kesim makinası referans

Kompakt Tasarım

Robart  küçük ebat lazer kesim makinesi kompak tasarımı sayesinde yeteri kadar geniş alana sahip olmayan müşterilerimiz için en uygun makinadır.

 Hızlı Lazer Kesim Kazıma

2.7 mm arkalık lazer kesim, aynalı pleksi nişan süsleri gibi butik ve adetleri yüksek olan işlerinizde, yüksek hızlı lazer kesim makinası sayesinde işler tam zamanında yetişir.

Maket ve Detaylı Kesimlerde

Robart  lazer kesim makinası modelini mimari maket sektöründe sıkça görebilirsiniz. Detaylı lazer kesim işlerinde rakipsizdir.!

 Ekonomik ve Kazançlı

Robart  lazer kesim ve kazıma makinası yatırım maliyeti çok düşük, doğru kullanıldığında ise ciddi kazançlar elde edebileceğiniz eşsiz bir modeldir.

Robart Lazer Kesim Makinası ahşap ve pleksi kesimlerinde hassas kazıma ve detaylı lazer kesim yapabilmektedir. Aynalı pleksi kesim işlerinde son zamanlarda müşterilerimiz tarafında oldukça yoğun ilgi görmektedir. Ev tipi kullanımı nada uygun model olması icabı birçok müşterimizin tercih sebebidir.

Almanya başta olmak üzere Kosova, Dubai, Kıbrıs gibi birçok Ülke’ ye ihracatımız bulunan model kullanıcıları tarafından yoğun beğeniye ve takdire sahip olmuştur. Müşteri odaklı tasarımız sayesinde

MDF lazer kesim işlerinde özellikle kutu ve hediyelik eşya sektörü müşterilerimizin hız ve detay istemesi durumda attract laser 1080 modeli tercihi tüm isteklerine olumlu karşılık vermektedir.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?