Aynalı Pleksi nedir?

Aynalı Pleksi nedir?

Mart 22, 2019 2.el Lazer kesim makinası CNC Lazer Kesim Lazer Kesim Makinası Lazer Kesim Makinası Fiyatları Lazer kesim markalama 0

Aynalı Pleksi nedir?

           Pleksiler; reklamcılık, inşaat, dekorasyon gibi alanlarda beğenilen ürünler olarak karşımıza çıkar. Pleksiglass kimyasal açıdan akrilik asit mahiyetinde olup polimer esaslı bir ihtivaya sahiptir. Işık geçirgenliğinin %90’ı geçmesi ve dayanıklı bir yapıya sahip olması tercih edilmesinde etkili olmuştur. Nitekim aynalı pleksi oldukça hoş ürünlerdir.

Lazer kesim makinası ne kadar?
lazer kesim makinası

Aynalı pleksiler lüks kategorisine de girmekte olup hem konutlarda hem de ofislerde göz alıcı bir güzelliktedir. Örneğin; bir doğum günü konsepti aynalı pleksi üzerine estetik desenlerle güzel bir şekilde oluşturulabilir. Bunun dışında yıl dönümleri, özel kutlamalar, ürün tanıtımları, iç dekorasyon düzenlenmesi gibi birçok alanda aynalı pleksiler tercih edilmektedir.

Üretimi 1 mm’den 3 mm’ye kadar değişen ve özelleştirilebilen ebatlarda mümkündür. Gümüş, mavi, füme, kırmızı, pembe, altın rengi gibi zengin bir renk çeşitliliğine sahiptir. Saydamlık derecesi yüksek, şeffaf, çizilmeye dirençli, ultra viole ışınlarını absorbe eden ve ağır metal muhtevası bulunmayan çevre dostu ürünlerdir.

Referanslarımızdan bazıları

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?