AYNALI PLEKSİ ÜRÜNLERİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

AYNALI PLEKSİ ÜRÜNLERİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Mart 22, 2019 2.el Lazer kesim makinası CNC Lazer Kesim Lazer Kesim Makinası Lazer Kesim Makinası Fiyatları Lazer kesim markalama 0
lazer kesim

AYNALI PLEKSİ ÜRÜNLERİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

2.el lazer kesim makinası fiyatları
lazer kesim makinası 4

           Ürün tanıtımlarında reklamcılığın olumlu etkisi ortadadır. Reklamcılık sektörü görsel ve yazılı metinleri kullanarak tüketiciler üzerinde etkili bir psikoloji yaratır.

Kuşkusuz reklamcılıkta tabelacılık halen önemini korumaktadır. Bununla birlikte tabelayı çağrıştıran yeni teknolojik ürünler hem pratik kullanıma sahip hem de görsel açıdan daha etkilidir. Reklamcılıkta etkili bir alternatif de pleksi ürünlerdir.

Akrilik adı da verilmekle birlikte reklamcılıkta pleksiglass ismi daha çok bilinir. Pleksiyi bir nevi renkli ya da renksiz üretilen plastik cam olarak tanımlamak mümkündür.

lazer kesim
lazer kesim makinası 9

Pleksinin alternatiflere olan üstünlüğü kolay kesilip işlenebilmesi, özelleştirilebilmesi, hafif olması ve tabi ki göz açısından etkili bir fenomene sahip olmasıdır. 1.5 mm’den 2,5 mm’ye kadar kalınlıkta olabilir.

Ayrıca kaynama noktasında veya 110 derecede yumuşatılarak şekil verilebilir. Döküm olması form almasında avantaj sunar. Özellikleri ise kısaca şöyledir: İklim çeşitliliği farketmeden her mevsim kullanılır, darbelere mukavemet sağlar, ışığa karşı geçirgen tesir gösterir, çarpmalara direnç gösterir, 120 derecede kolayca form alabildiği gibi, soğutulduğunda ise en son şekli sabitlenir.

robart lazer
lazer kesim makinası

Kullanım alanları da muhtelif olup reklamcılıkta, masa veya sehpa ayaklarında, dekoratif alanlarda, merdivenlerde, gemicilikte, iç dekorasyon aksesuarı ve hediyelik eşya kapsamında tercih edilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir